letougroups.com

Przeżyjmy to razem

Witaj ~GościuZaloguj/Zarejestruj

Witamy cię ~Gościu! Jeżeli jesteś u nas pierwszy raz i nie masz jeszcze konta, zapraszam cię do Rejestracji! Jeżeli zapomniałeś hasła, Przypomnij je!

Napromieniowani / Les iradiés du Kazakhstan ...dodany: 04/02/2011

Gatunek:
Dokumentalne
Data Dodania:
04/02/2011
Wyświetleń:
2220
Komentarzy:
0
Opis: (krótkie streszczenie fabuły filmu):

Wstrząsający dokument o eksperymentach jądrowych prowadzonych w ZSRR w latach 1949-1985, których ofiarami stały się tysiące Kazachów, obywateli okolic miasta Kurczatow. Przez ponad 40 lat Rosjanie przeprowadzili tu 456 testów nuklearnych, napromieniowując około 150 tys. ludzi. W wyniku ich działalności dawna baza wojskowa stanowi obecnie dom dla ludzi chorych na ślepotę, nowotwory, łamliwość kości itp.


Napromieniowani / Les iradiés du Kazakhstan ...dodany: 04/02/2011

KomentarzeOpinie użytkowników

  • Psot: Jeszcze nikt tego nie komentował, może Ty to zrobisz... (dawno temu :))

    KategorieFilmy / Seriale

    Użytkowników:18209 Online:26 Zarejestrowanych dzisiaj:27 Filmów w bazie:7457 Odcinków Seriali:19816

    Uwaga, żaden z materiałów wideo nie jest hostowany na serwerze letougroups.com. Serwis udostępnia tylko i wyłącznie informacje o filmikach, filmach i serialach oraz umieszcza linki do zamieszconych materiałów na serwisach hostujących np. (YouTube, MegaVideo, Vimeo). Wszelkie roszczenia prawne należy wnośić do administratorów serwisów udostępniającyh materiały. Serwis letougroups.com nie odpowiada za materiały umieszczone przez użytkowników oraz ich komentarze.